fbpx

Тренінг «Від своїх до наших» в Полтаві

21 вересня до Всесвітнього дня миру в Полтаві в приміщенні університету Економіки і торгівлі відбулася інтерактивна лекція в рамках проекту «Від своїх до наших», де цільовій аудиторії було донесено інформацію про культурні відмінності людей.

Серед нас, етнічних українців, живуть інші народності, етнічні групи, культурно відмінні від нас особистості. Ці люди не мають почувати себе якимось чином затиснутими в нашому суспільстві. Але дуже часто ми не бажаємо напружувати наш мозок, щоб не робити передчасних висновків і вмикаються стереотипи про людей. Тоді ми говоримо якість неприємні іншим речі, або робимо неприйнятні вчинки.

На нашому заході було показано відеоролик, який розповідає про День миру, бо, як виявилось, мало хто взагалі про цей день знає. Студенти разом з викладачами розповідали свої історії з життя, де мала місце етнічна чи культурна дискримінація.

В результаті проведеного заходу вдалося встановити контакт з аудиторією та донести бажане. А також нам було запропоновано проводити заходи такого типу систематично спільно з керівництвом університету.

Фото: https://www.facebook.com/groups/1263069100390521