fbpx

Вища школа лідерства та дослідження “Democracy Deffenders” Vol.1.0.

З 11 по 14 жовтня  відбудеться майстерня “Вища школа лідерства та дослідження “Democracy Deffenders” Vol.1.0.”. Під час тренінгу учасники та учасниці проведуть польове дослідження громад, що постраждали від конфлікту на сході України.

Мета майстерні: запропонувати інструменти молодим захисникам демократії для кращого розуміння, як саме місцева демократія та залученість жителів міста пов’язані з мирним діалогом, врегулюванням конфліктів та толерантністю.

Після навчання, учасники мають нагоду застосовувати нові вміння та навички, отримані під час майстерні, впроваджуючи власні соціальні, чи бізнес проекти застосовуючи методи партисипативного дослідження та картування громади, як дієвого інструменту.

Головним чином на майстерні ми очікуємо побачити активістів та активісток які готові досліджувати, або хочуть вдосконалитися в цьому напрямку і яким близька тема низової демократії з Івано-Франківської та Луганської областей, а також усієї України. В тому числі внутрішньо переміщених осіб, людей різних національностей та етнічного походження, представників та представниць різних спільнот зі своїм унікальним досвідом.

Для участі у програмі заповніть анкету за посиланням до 30 вересня. Результати відбору будуть повідомлені не пізніше 2 жовтня.

Учасникам та учасницям “Вищої школи лідерства та дослідження” організатори забезпечують проживання і харчування. А також компенсують вартість проїзду в сумі не більше 500 гривень за наявності підтверджуючих документів (крім СВ та 1 класу).

Під час майстерні учасники та учасниці:

– отримують теоретичні та практичні знання з польових досліджень;

– ознайомляться із методом картування громади, як інструментом пошуку локальних проблем та їх вирішення;

– навчаться опрацьовувати зібрані матеріали дослідження, систематизувати та аналізувати для подальшої імплементації;

– познайомляться із методом інтерактивних соціальних перформансів, як способом дослідження;

– здобудуть базові практичні навички медіа супроводу досліджень, що передбачають пряму дію.

Воркшоп відбудеться в рамках проекту Providing dialogues and Civic Engagement» (Діалог та активізація громадян) за фінансової підтримки National Endowment for Democracy