fbpx

“Youth and education”. Трирівнева освітня програма для прикарпатців, які навчають і навчаються

Навчись вчитись по-новому: накопичуй досвід, осмислюй його та ділися з іншими! Таке гасло навчальної програми “Youth and education”/”Молодь та освіта”, яку розпочинає Молодіжна організація “СТАН” у червні 2019. Вже на першому воркшопі, що відбудеться з 12 по 14 червня, ти дізнаєшся, як твій мозок засвоює інформацію, а також отримаєш нові іструменти щоб вчитись самому/самій та вчити інших. Упродовж наступних воркшопів на тебе чекають зустрічі з експертами у сфері освіти, знайомство з освітніми трендами та інноваціями, можливість реалізувати власний навчальний проект.

Для кого ця програма?

Для викладачів шкіл, університетів та інших навчальних закладів; учнів та студентів (особливо тих, які вирішили пов’язати своє життя з викладанням); громадських активістів, котрі розвивають неформальну освіту в Прикарпатті; фахівців будь-якої галузі, котрі відчувають потребу ділитись власними знаннями з іншими; всіх тих, кому подобається навчатись упродовж життя.

Детальніше про програму

Програма “Youth and education”,включає в себе 3 триденні воркшопи влітку та восени 2019. Вже на першому воркшопі, який проходитиме з 12 по 14 червня, учасники й учасниці дослідять процес отримання знань та навчаться робити його ефективнішим. Під час другого воркшопу (3-5 серпня) визнані експерти їм розкажуть про свій досвід впровадження дієвих освітніх практик. Спираючись на нього, учасники та учасниці розроблять освітні проекти, найкращі з яких будуть профінансовані в межах освітньої програми “Youth and education”. На третьому воркшопі (2-10 жовтня) випускники попередніх двох дізнаються про світові тренди формальної і неформальної освіти, отримають навички стратегічного менеджменту та фінансового планування, що допоможуть надалі реалізовувати освітні проекти.

Детальніше про перший воркшоп

Воркшоп “Формула освіти” відбудеться з 12 по 14 червня у просторі “Хата Майстерня” (село Бабин, Івано-Франківської області). Упродовж цих 3 днів ти зрозумієш:

  • як навчається мозок людини;
  • що таке інклюзивна освіта у ширшому та вужчому значенні;
  • які переваги і недоліки мають формальна, неформальна та інформальна освіта;
  • як застосовувати інструменти неформальної освіти в школах та вузах;
  • як трансформувати чужий досвід у власне знання, щоб надалі ділитися ним з іншими.

Також ти навчишся досліджувати потреби свого міста в освіті за допомогою методу картування громад. Воркшоп вестиме  Олеся Архіпова — громадська активістка, тренерка і фасилітаторка з досвідом проведення понад 150 тренінгів на тему критичного мислення, демократії і прав людини.

Організатори забезпечують доїзд з Івано-Франківська, до місця, де проходитиме воркшоп, а також проживання і харчування в “Хаті-Майстерні”.  

Заповнити форму для участі в програмі “Youth and education” можна за посиланням до 7 червня.

Увага! Участь в програмі передбачає залученість до всіх її заходів.

За додатковою інформацією звертайтесь до координаторки проекту “Амбасадори розмаїття в Прикарпатті” Юлії Сінькевич за номером +380958069610.  

Програму “Youth and education” реалізує Молодіжна організація СТАН в межах проекту “Амбасадори розмаїття в Прикарпатті” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).  У червні та липні розпочнуться ще 3 освітні програми за напрямами “Мистецтво і культура”, “Медіа” та “Соціальне підприємництво”.