fbpx

З ініціативи СТАНу 5 міст України долучаться до Європейського тижня проти расизму

До Європейського тижня проти расизму за ініціативи громадської організації “СТАН” цього року долучиться 5 міст України. Активісти та активістки організації пропагуватимуть рівність між усіма людьми незалежно від кольору шкіри та святкуватимуть культурне розмаїття. Також заплановані різноманітні тренінги, дискусії та перегляд документальних стрічок.

Жмеринка

У кожній з міських шкіл впродовж тижня відбуватимуться тренінги з протидії расизму і розвитку інтеркультурності в місті.

Рубіжне

20 березня о 12:00 у Рубіжанському ліцеї буде проведений тренінг під час якого учасники дізнаються, що саме означає термін расизм, як можна йому протидіяти. Також будуть демонструватися соціальні ролики. Крім цього в програмі тематичні вправи та ігри.

О 14:30 відбудеться футбольний матч між учнями ліцею та іноземними студентами медінституту. Після гри запланована спільна бесіда, щоб дізнатися про умови проживання студентів у місті.

Старобільськ

В Старобільську 19 березня за адресою площа Гоголя 1 о 15:30  в аудиторії 306 відбудеться дискусія “Прояви расизму та ксенофобії у студентському середовищі. Як захистити свої права”.

Івано-Франківськ

21 березня о 18 годині в офісі ГО “СТАН” (вул. Ленкавського 4а)  відбудеться перегляд документальних фільмів “Ромська мрія” та “Мовчазний хаос” з подальшим обговоренням проблем проявів расизму та дискримінації в Україні.

Мелітополь

20 березня  в приміщенні Шахової школи (вул. Героїв України, 53),  о 14:00 розпочнеться тренінг “молодь проти дискримінації та расизму”. Під час якого відбудеться обговорення прав людини, поняття що таке дискримінація та як їй протидіяти. На нього запрошена молодь міста, представники різних культур, національностей та етносів.

21 березня в Краєзнавчому музеї (вул. Михайла Грушевського, 18) о 14:00 годині відбудеться обговорення теми «протидія дискримінації». Спікерка з Німеччини розкаже про те, як протидія відбувається в її країні. Також у програмі перегляд фільму «Ромська мрія» з подальшим обговоренням.

Заходи розроблені під час проходження стажування випускників “Майстерні молодіжної демократії” , яка  відбулася в рамках програми ЮНІСЕФ “Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні”, яка впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Громадська організація “Молодіжна організація “СТАН” вже четвертий рік поспіль ініціює різноманітні заходи в межах Європейського тижня проти расизму.