
Молодіжна організація «СТАН» запрошує громадські організації культурного та освітнього спрямування долучитись до Робочої групи 4 «Контакти між людьми» Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства задля просування євроінтеграційних реформ.
Що таке УНП ФГС СхП?
Українська національна платформа діє в рамках широкої платформи організацій з країн Східного Партнерства (України, Молдови, Білорусі, Грузії, Вірменії та Азербайджану), країн-членів ЄС, європейських та міжнародних мереж. Її мета – по-перше, інформувати громадян України, політи(ків/кинь), активіст(ів/ок), держслужбов(ців/виць) про програму Східого партнерства ЄС. По-друге, здійснювати моніторинг й експертизу ключових політик, пов’язаних з європейською інтеграцією (що, головно, стосується потенціалу відповідних реформ).
Які переваги дає участь у платформі?
Приєднавшись до однієї з робочих груп Національної платформи, ви зможете брати участь у заходах Форуму громадянського суспільства Східного партнерства та глобально впливати на суспільно-політичне життя України. Це можливість зміцнити зв’язки з українськими організаціями та інституціями, знайти партнерів з країн ЄС та країн Східного партнерства. Зрештою, створити міжнаціональну мережу для співпраці за пріоритетами СхП. Суттєва перевага участі в УНП ФГС СхП: організаціям-учасницям платформи легше отримати фінансування на втілення проектів та власний розвиток від міжнародних фундацій. До того ж вони завжди в курсі останніх новин щодо програм та політик Європейського союзу, зокрема Східного партнерства.
Як можна долучитись до однієї з робочих груп?
Кожна організація, яка займається практичним втіленням пріоритетів, виробленням політики або дослідженнями в окремих сферах Східного Партнерства може долучитись до однієї з чотирьох робочих груп Національної платформи (згідно з напрямом організації). Зокрема, Робоча група 4 «Контакти між людьми» працює над такими питаннями, як:
У 2018 році її діяльність координує Молодіжна організація «СТАН»
Якщо ви хочете, щоб ваша організація увійшла до Робочої групи 4«Контакти між людьми», вам слід заповнити реєстраційну форму та надати такі документи:
– Електронну копію статуту організації;
– Електронні копії витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР), який містить всі відомості, доступні для надання з ЄДР у вигляді витягу про юридичну особу відповідного виду, а також рішення ДФС про включення організації до Реєстру неприбуткових установ та організацій, отриманих не раніше, ніж протягом останніх 6-ти місяців;
– Довідку про неприбутковість
– Виписку з Єдиного державного реєстру
– Біографічну довідку уповноваженого представника організації