fbpx

Запрошуємо усіх небайдужих долучатися до акції «День миру in UA 2018»!

21 вересня розпочинається всеукраїнська акція – «День миру in UA 2018», як і в попередні роки організовують її для сприяння миру та порозумінню в українському суспільстві.

Цього року всеукраїнську акцію СТАН проводитиме в четверте. У 2017 до неї приєдналось більше 80 організацій в 20 областях України.
Тож і цього разу організатори «Дня миру in UA 2018» СТАН закликають різноманітні інституції та небайдужих громадян перетворювати свої осередки на майданчики для діалогу заради досягнення порозуміння в українському суспільстві, поширення принципів демократії та об’єднання навколо них як змога більшої кількості людей. А також привернення уваги світової спільноти до анексії Криму та російської агресії на Донбасі.
Приєднуйтесь до акції і ставайте частиною загальноукраїнського діалогу, який сприятиме миру! Зі свого боку ми сприятимемо поширенню інформації про вашу подію на різноманітних медійних платформах.

Хештег для цьогорічної акції: #ДеньМируinUA2018

Щоб долучитись до акції, заповніть анкету за посиланням https://goo.gl/baZ8BE та нанесіть власну подію на карту https://goo.gl/QgYLJU
Охочим приєднатися до акції організатори пропонують наступний алгоритм дій:

1.Визначитися з місцем та формою проведення акції у своєму місті;

2.Нанести подію на карту Всеукраїнської мережевої акції «День миру in UA 2018» – https://goo.gl/QgYLJU

3.Заповнити анкету – https://goo.gl/baZ8BE
4.Розробити детальний план акції, підготувати та розповсюдити анонси про подію;

5.За можливості, долучити до акції інші громадські організації, ініціативні групи, спеціалістів і волонтерів у ролі спікерів та експертів;
6.Повідомити інформацію щодо проведення акції координаторам «Дня миру in UA 2018»;

7.Поінформувати про подію майбутню кореспондентів локальних та всеукраїнських медіа;

8. Повідомити органи місцевого самоврядування про проведення акції (лист повідомлення);

9.Провівши акцію, розповсюдити інформацію про неї, поінформувавши медіа.

Порада: зробити акцію видовищнішою допоможуть майстер-класи, тренінги, перформанси, фотовиставки, форум-театральні постановки та інші інтерактивні заходи.

«День миру in UA 2018» проводиться в межах проекту «Providing dialogues and Civic Engagement» (Діалог та активізація громадян), який реалізує ГО «Молодіжна організація «СТАН» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy.

Контакти Андрій Волик – (050) 772-87-46, (093) 99-37-615 https://www.facebook.com/avolyk