fbpx

Запрошуємо взяти участь у міжнародній онлайн-конференції «Youth4Elvironment»

Форум громадянського суспільства Східного партнерства продовжує підготовку майбутньої Молодіжної конференції 2020 «Youth4Elvironment», яка відбудеться 24-26 вересня 2020 року в Інтернеті.

Цього разу під час конференції буде приділено увагу молоді в політичному діалозі щодо екологічних проблем у країнах Східного партнерства та ЄС.

Учасники шукатимуть шляхи ефективних рішень на національному, регіональному та місцевому рівнях. Йтиметься про подолання обмежень на кордонах, а також детальніше розглянуть освітні потреби, пов’язані з підвищенням екологічної обізнаності населення.

Під час різноманітних форматів та сесій учасники будуть вирішувати питання усунення забруднення (пластиком) та збільшення чистої енергії, а також сприяти дискусіям про альтернативні види транспорту.

 Більше того, протягом триденної конференції ви розширите свої контакти та мережі, зробите свій внесок у розробку екологічних рекомендацій для зацікавлених міжнародних  сторін та отримаєте шанс розвивати власні проекти в одній із трьох основних областей: забруднення, енергетика та стійка мобільність. Ці проекти, розроблені у форматі хакатона, стануть частиною пропозицій у вирішенні основних екологічних проблем. Найкращі проекти конференції отримають до 1000 євро грантової підтримки для їх реалізації.

 Якщо вам від 18 до 35 років, ви проживаєте в Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні, країні-члені ЄС (включаючи Великобританію) або Росії, бігло володієте англійською мовою та активно включаєтеся у місцеву, національну, або міжнародну роботу з охорони навколишнього середовища, подайте заявку за посиланням

щоб взяти участь у молодіжній конференції Східного партнерства «Молодь для довкілля». Кінцевий термін подачі заявки – 23 серпня, 23:59 за центральноєвропейським часом.

 Детальніше про Молодіжну конференцію читайте тут і слідкуйте за нами в соціальних мережах через хештег #EapYouth4Environment

 Молодіжна конференція Східного партнерства «Молодь для навколишнього середовища» збере 100+ молодих людей з країн Східного партнерства, країн-членів ЄС та Росії. 

Конференція організована Форумом громадянського суспільства Східного партнерства під егідою німецького головування в Раді Європейського Союзу за підтримки Європейського Союзу та Фонду Фрідріха-Еберта.