fbpx

Зумінари 16х4: як вийти із карантину сильнішими

16 навичок, актуальних під час і після карантину, у чотирьох 1-годинних онлайн-лекціях. 

Згадайте, як гортаючи стрічку у соцмережах Ви бачили рекламу цікавого вебінару, реєструвались, переходили за посиланням, а потім… виходили із конференції не минуло й півгодини. 

Бо спікера, про якого Ви і так знаєте з анонсу, спочатку представляли 10 хвилин, а потім ще 15, доки Ви не закрили вкладку, він говорив ні про що. 

Знайомо? Нам теж. Тому “СТАН” за принципово інший підхід до онлайн-освіти. Ми не тільки обираємо крутих гостей, а й створюємо умови, щоб вони максимально конструктивно ділилися досвідом з аудиторією. 

Зумінари (онлайн-лекції) 16х4 — це курс із 16 міні-лекцій по 16 хвилин, що розділений на 4 онлайн-події. У ролі спікерів психологи, маркетологи, блогери, спеціалісти із пошуку ресурсів і не тільки. За одну подію (тривалістю трохи більше години) Ви встигаєте почути одразу чотирьох експертів, які коротко й по суті розповідають про актуальні навички —  від стресостійкості до цифрового маркетингу. У сумі 16 навичок за 4 години і жодної краплі води.

Всі лекції проводяться на платформі Zoom, що дозволяє не тільки послухати, а й поставити питання спікеру_ці. Якщо Ви раніше не користувались Zoom, наша команда допоможе його  встановити.

Отже, теми і дати зумінарів:

18 травня 19:00 — інформаційна гігієна та медіа-менеджмент. Як фільтрують стрічку редактори ЗМІ і тренери з критичного мислення;

28 травня 19:00 — цифрові інструменти, які допоможуть перенести роботу в онлайн. Вчимось у блогерів_ок та діджитал-фахівців_чинь

5 червня 19:00 — психоемоційне відновлення після карантину. Прокачуємо стресостійкість +сеанс арт-терапії;

25 червня 19:00 — пошук ресурсів та управління проєктами від проєктних менеджерів, які виграють мільйонні гранти.

І Вам вже кортить дізнатись, хто всі ці психологи, маркетологи, блогери… З усіма ними ми поступово знайомитимемо Вас на сторінках “СТАНу” в Facebook та Instagram. А поки що назвемо лише кілька імен:

  • маркетологиня, донедавна директорка PR відділу Львівської бізнес-школи Лілія Кузік;
  • модель та блогерка Поліна Парк
  • грантрайтерка, яка лише у 2019 написала виграшні проєктні заявки на 7 000 000 гривень Валерія Вашкевич.

Хочеш почути про їхній досвід? А поділитися своїми ідеями та отримати зворотній зв’язок? Тоді не гай часу, реєструйся за посиланням: https://cutt.ly/vybIYje .

Участь безкоштовна. Одна людина може долучатися до двох і більше подій. 

Зумінари 16×4 є частиною освітнього марафону “В одному човні”, який реалізує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).