fbpx

Стріми

Організація громадських кампаній: 5 кроків.

Контроль влади та громадський вплив на процеси в державі — питання, що загострились під час карантину і є актуальними досі.✅які бувають громадські кампанії і що робить їх результативними;✅як працювати з владою та іншими зацікавленими сторонами;✅до яких викликів слід готуватись.

Gepostet von СТАН STAN art group am Mittwoch, 1. Juli 2020

Культурний процес в Івано-Франківську та Чернівцях

Приєднуйтесь!Українська культура — це хіба тільки Київ і Львів? Чим живуть культурні ініціативи у менших містах? Які локальні тренди набирають популярності? І як на культурних процесах позначилась пандемія COVID-19? Про це і не тільки поговоримо під час експертної дискусії “Культурний процес в Івано-Франківську та Чернівцях”. Спікери дискусії:🎤 Андрій Тужиков — голова Лабораторія культури, експерт Український культурний фонд(Чернівці)🎤 Наталія Темех — кураторка мистецького простору Підземний Перехід Ваґабундо” (Івано-Франківськ)🎤 Льоша Маркес — вокаліст гурту Monopolia (Чернівці)

Gepostet von СТАН STAN art group am Donnerstag, 11. Juni 2020

Глобальне чаювання

У зв’язку з подіями 25 травня у Міннеаполісі та солідарним рухом #BlackLivesMatter, який охопив планету після загибелі Джорджа Флойда, ми вирішили сьогодні поговорити з волонтеркою Корпусу миру Кейті Бюллер та директоркою мистецької ініціативи для біженців у Денвері Ханною МакМілен про:-расизм і расову дискримінацію;-зловживання поліцейських своїми повноваженнями (що на жаль, актуально і для України)-та дії громадянського суспільства у відповідь на ці виклики.

Gepostet von СТАН STAN art group am Dienstag, 9. Juni 2020

Психоемоційне відновлення після карантину. Прокачуємо стресостійкість +сеанс арт-терапії

Психоемоційне відновлення після карантину. Прокачуємо стресостійкість +сеанс арт-терапії. Як перемогти стрес? Спікерка: психологиня Марія ЧерняєваЯк прокачати емоційний інтелект? Спікер: тренер з емоційного інтелекту Андрій СікоринЯк психологічні фактори впливають на здоров’я тіла?Спікерка: психологиня Аліна КасіловаСеанс емоційного відновлення через мистецтво з арт-терапевткою Святомирою Возняк.

Gepostet von СТАН STAN art group am Freitag, 5. Juni 2020

Зумінар 16х4. Цифрові інструменти

У ці хвилини СТАН проводить “Зумінар 16х4. Цифрові інструменти”. Протягом наступної години на тебе чекають 4 міні-лекції на теми:Секрети таргетингової реклами🎙СЕО AD-vision – Агенція інтернет-реклами Андрій ФармугаЯк розвивати аутдиторію у Youtube та Instagram?🎙Модель та блогерка Polina Park.Дизайн, якщо я не дизайнер_ка🎙SMM-фахівчиня Молодіжної організації “СТАН” Ksenia YankoЩо треба знати про мобільну зйомку🎙Журналістка Анастасія МосквичоваЦікаво? Тоді дивись трансляцію 👀, став питання у коментарях 💬. На всі коментарі максимально швидко відповімо.Зумінари 16×4 є частиною освітнього марафону “В одному човні”, який реалізує СТАН STAN art group за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).#all_in_one_boat #СТАН_розвитку_події #СТАН_розвитку_можливості #USAID #UCBI

Gepostet von СТАН STAN art group am Donnerstag, 28. Mai 2020

ної програми "Молодь України 2021-2025"

📣 Івано-Франківська Молодіжна Рада / Ivano-Frankivsk Youth Council ВП National Youth Council of Ukraine – NYCUkraine з ініціативи членською організацією СТАН STAN art group організовує регіональне обговорення проєкту Концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2021-2025 роки.🤩

Gepostet von СТАН STAN art group am Mittwoch, 27. Mai 2020

Як робити команду ефективною в час карантину і після виходу з нього з Олесею Архіповою

Гостя нашої неформальної зустрічі Олеся Архіпова!Вже 5 років Олеся працює тренеркою та фасилітаторкою. За цей час вона:🔹провела 250+ тренінгів та подій;🔸допомогла розкрити свій потенціал 3500+ людям та 100+ командам🔹провела 10 тренінгів для тренерів_ок.🔺А нещодавно Олеся запустила проект Sector F, що допомагає бізнесам і організаціям збільшити ефективність, налагодивши відносини у командах. Саме про це і поговоримо на неформальній зустрічі. Про відносини з колегами, родиною і самим собою. Ставте ваші питання в коментарях.

Gepostet von СТАН STAN art group am Mittwoch, 20. Mai 2020

https://www.youtube.com/watch?v=d5qlw0CQUJE&t=521s