fbpx

Аналітичний звіт. Ухоробрене юнацтво: підходи у формуванні підприємницьких навичок серед молоді

Аналітичний звіт “Ухоробрене юнацтво: підходи у формуванні підприємницьких навичок серед молоді” створено експертами з соціального підприємництва та залучення молоді до прийняття рішень Ярославом Мінкіним, Марією Процак, Андрієм Воликом та Світланою Зеленською.

Цей аналітичний звіт допоможе органам місцевого самоврядування, освітнім закладам, громадським організаціям та молодіжним ініціативам сформувати просвітницькі програми з підвищення підприємницьких навичок серед молоді з малих міст. Використавши карту соціальних підприємств, діти та підлітки зможуть отримати актуальні знання та вміння для відкриття власного соціального бізнесу або бути залученими до розв’язання соціальних проблем власної громади.
Аналітичний звіт був підготовлений в межах ініціативи “Ухоробрене юнацтво. Підприємницькі навички та соціальне шкільне підприємництво”, в рамках проєкту “Підтримка діяльності УНП ФГС СхП у 2021-2023 рр.”, який реалізує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цього аналітичного документа є виключною відповідальністю Молодіжної організації “СТАН” і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу чи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

Ознайомитися зі звітом можна за цим посиланням