fbpx

РОБОЧІ ЗВІТИ ГО “МОЛОДІЖНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ “СТАН” ЗА 2016 – ПЕРШЕ ПІВРЧЧЯ 2017 РОКУ (ІНФОГРАФІКА)

У відповідь на запит громадськості ГО “Молодіжна організація “СТАН” розміщує звіти про свою діяльність за 2016 та 2017 роки у вигляді інфографіки.

Нагадуємо, мета нашої організації – розвивати громадянське суспільство в Україні на низовому рівні, створюючи та підтримуючи культурні, освітні, соціальні та правозахисні ініціативи. Основні напрями нашої діяльності: поглиблення міжкультурного діалогу, розвиток культурного сектору, фасилітація діалогу у громадах, сприяння правозахисній діяльності, боротьба проти расизму і ксенофобії.

Протягом 2016 року ми провели 90 подій: 35 зустрічей, 19 лекцій і презентацій, 21 акцій, 12 тренінгів, 2 воркшопи та 1 табір. Загалом 4500 людей дізналися про івенти організації “СТАН”. У всеукаїнських проектах взяли участь активісти та активістки із 8-и регіонів України, котрі згодом для реалізації спільних проектів об’єдналися у 5 міжрегіональних груп. Випускники та випускниці наших воркшопів реалізували 18 власних ініціатив.

У першому півріччі 2017 року ГО “МО “СТАН” мала 52 події: 9 зустрічей, 38 акцій, 1 тренінг, 2 воркшопи та 2 міжнародні візити член(ів/кинь) організації. Майже в 3 рази більше людей дізналося про наші активності – 12000 осіб. До всеукраїнських проектів вдалося залучити мешканців та мешканок 21 регіону, які вподальшому реалізували 14 ініціатив.

Ми прагнемо бачити Україну різноманітною, сильною, процвітаючою країною, яка дбає про розвиток власних культурних, освітніх, соціальних та правозахисних ініціатив.